Hartige wafel met ricotta en gepocheerd ei
Meng in een kom 2/3 van de citroenrasp met 2/3 van de ricotta, de melk, 4 eieren, de Parmezaanse kaas, de bloem en het bakpoeder tot een glad beslag. Laat minstens een uur, maar het liefst een nacht rusten in de koelkast.
Meng de rest van de ricotta met de rest van de geraspte citroenschil en breng op smaak met peper en zout.
Verhit het wafelijzer en bestrijk de ijzers met gesmolten boter. Bak wafels van het beslag. Ze moeten 6 à 8 minuten bakken.
Hou de wafels warm in de oven op 90 °C.
Breng een diepe pan water aan de kook en voeg de azijn toe. Breek een ei in een kopje en laat het langzaam in het lichtjes pruttelende water glijden. Laat 3 minuten garen en schep het ei eruit met een schuimspaan. Laat uitlekken op keukenpapier. Pocheer zo de rest van de eieren.
Leg op elk bord een wafel met daarop een beetje citroenricotta en een gepocheerd ei.